Products / Services
CODIC markaları şunlardır

Havaalanları için CODIC ürünleri : AEROCODIC, KARTRAK, Luggage Trolley Conveyor (LTC),  Luggage Trolley, Tubbo, Movexx ve Passenger Queueing System (PQS) ::

AEROCODIC
KARTRAK
LTC
LUGGAGE TROLLEY
TUBBO
MOVEXX
PQS
 

LUGGAGE TROLLEY CONVEYOR


Havaalanı bagaj arabası hizmeti genel olarak ciddi masrafları işaret eder. Bunun başlıca sebebi bagaj arabası toplama ve bir araya getirme sürecinin sürekliliği ve önemli ölçüde insan gücü  gerektirmesidir. Buna ek olarak, sıkı güvenlik politikaları airside alanlarına bagaj arabası tedarik edilmesi sürecini zahmetli ve zaman alıcı bir operasyon haline getirmektedir. Zira, tüm görevli ve bagaj arabaları güvenlik kontrolünden geçmek durumundadır.

CODIC, havaalanlarında bagaj arabası tedariği operasyonunu iyileştirmek adına Trolley Conveyorı geliştirmiştir. Bu yenilikçi çözüm, havaalanı terminali dışında kalan alanlardan (örn: otobüs ve tren istasyonları, taksi durakları, yolcu gidiş/dönüş, otoparklar, vb.) toplanan bagaj arabalarının, iç alanlarda bulunan istasyonlara ve/veya dağıtım ünitelerine otomatik aktarımını sağlar. Sistemin yüksek güvenlik standartları, yalnızca yetkili personelin sisteme girişini ve operasyon yapabilmesini garantiler. Bu da, Trolley Conveyorı landside alanından airside alanına hızlı ve kolay bagaj arabası aktarımını sağlayan, gecikme ve uzun güvenlik kontrolü kuyruklarını geride bırakan, mükemmel bir çözüm haline getirmektedir.

CODIC tarafından geliştirilen Trolley Conveyor, yolcu trafiğinin servis personelinin operasyonlarından etkilenmesini önleyerek, gelişmiş bir hizmet kalitesi ve iyileştirilmiş insan kaynakları sunar. Bu çözüm, terminal içerisinde bagaj arabası tedariğini kolaylaştırırken, airside alanında yüksek verimli envanter kontrolü sağlar. Havaalanı Trolley Conveyor, yüksek teknolojisiyle, sistem kurulumlarına yetkisiz erişimi engeller ve böylece kaza riskini minimuma indirerek, yolcuların bölgedeki güvenliğini garantiler. Trolley Conveyor, bagaj arabalarının saat, gün, ay, vb. kriterlere göre gerçek zamanlı bilgilerini sunarak, hizmet optimizasyonunu maksimuma taşır. Son olarak, bu yenilikçi sistem, hiç şüphesiz, havaalanının modern görüntüsüne katkı sağlayacaktır.

 

CODIC. c/ Frederic Mompou 4. Esc A. 4º2ª. 08960 Sant Just Desvern. Barcelona, Spain. Tel. (+34) 93 372 17 24 / 93 371 47 15. e-mail: info@codic.com
BAŞLANGIÇ   |   ÜRÜNLER/ HİZMETLER   |   PROJELER / MÜŞTERİLER   |   ŞİRKET   |   LİNKLER   |   PDF DÖKÜMANLAR   |   İLETİŞİM   |   WEB HARİTASI   |